Żono Moja Serce Moje Tekst

Żono Moja Serce Moje Tekst. Żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje bo ja kocham oczy twoje do szaleństwa, do wieczora. Żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje.

Masters Żono moja Hity Disco Polo from hitydiscopolo.pl

Nawet niebo sie nie boi, nic nas przecież nie oddali. Żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje bo ja kocham oczy twoje do szaleństwa, do wieczora. Tam gdzie ja, tam będziesz ty, rozpoczniemy nowe dni.

Ja Nic Nie Chcę Wszystko Twoje.

(je je) żono moja, serce moje,. Nie ma świtu, by nas złączył. Teksty piosenek, pliki audio i wideo umieszczane.

[Intro] (X2) Em D B Em [Verse 1] Em Gdy Nad Nami Niebo Płacze Am Mokną Twoje Złote Włosy B Piękny List Spotkanie Nasze Em Jak Listonosz Gdzieś Unosi Em.

Nie ma takich jak my. Żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje. Żono moja szczęście moje, mężu drogi ja się boję, razem burze przetrzymamy, razem przecież się kochamy.

Create And Get +5 Iq.

Gdy nad nami niebo płacze, mokną twoje złote włosy, piękny list , spotkanie nasze, jak listonosz gdzieś unosi. Nawet niebo sie nie boi, nic nas przecież nie oddali. Żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje.

Nie Ma Takich Jak My Dwoje, Nasza Miłość Się Nie Chwali.

Żono moja serce moje jak ja umrę wszystko twoje zabierz wszystko to co mam moje długi też ci dam żono moja serce moje ja nic nie chcę wszystko twoje i mieszkanie też ci dam więc nie. Nad górami słońce świeci, srebrny księżyc za górami, jedno z. I mieszkanie też ci dam.

Nad Górami Słonce Świeci, Srebrny Księżyc Za Górami, Jedno Z.

Żono moja, serce moje nie ma takich jak my dwoje bo ja kocham oczy twoje do szaleństwa, do wieczora (2 x) żono moja nie ma takich jak my dwoje nasza miłość się nie chwali nawet niebo. Nie ma takich jak my dwoje, nasza miłość się nie chwali. Żono moja, serce moje, nie ma takich jak my dwoje bo ja kocham oczy twoje.

Leave a Comment