Zamień Zdania Na Stronę Bierną Angielski

Zamień Zdania Na Stronę Bierną Angielski. Teraz kostrukcja staje się bardziej zrozumiała i przystająca do szablonu strony biernej w języku polskim. Alexander graham bell invented the.

PLIS SZYBKO DAM NAJ Zamień zdania ze strony czynnej na stronę biernąPLIS SZYBKO DAM NAJ Zamień zdania ze strony czynnej na stronę bierną
PLIS SZYBKO DAM NAJ Zamień zdania ze strony czynnej na stronę bierną from brainly.pl

He made this list yesterday.2. Zamień na stronę bierną po polsku. Podmiot (subject) zdania w stronie czynnej staje się dopełnieniem (object) zdania w stronie biernej, bądź jest opuszczony (gdy jest zaimkiem w stronie czynnej).

They Are Watering The Garden.

Who built the pyramids ? To musisz na początku zdania po prostu umieścić podmiot i odpowiedni czas dać, tyle ;p 1. Change the sentences into passive voice.

(Jeśli Ktoś Nie Wie Na Czym To Polega, Niech Nic Nie Pisze)1.

He ’s believed to be adam’s son. Teraz kostrukcja staje się bardziej zrozumiała i przystająca do szablonu strony biernej w języku polskim. Someone has returned the stolen wallet.

Zamień Na Stronę Bierną Po Polsku.

The village was destroyed by a hurricane. Sądzi się, że on jest. Podmiot (subject) zdania w stronie czynnej staje się dopełnieniem (object) zdania w stronie biernej, bądź jest opuszczony (gdy jest zaimkiem w stronie czynnej).

Zamień Zdania Ze Strony Czynnej Na Bierną.

He made this list yesterday.2. Zamień podane zdania na stronę bierną. Powiedz sobie na głos, jaki to czas angielski, nie tłumacz automatycznie (zobacz, jak wygląda strona bierna np.

The Pop Star Sang The Song.

Ćwiczenie przekształć następujące zdania w stronie czynnej w stronę bierną w języku angielskim. 🙂 zamień zdania ze strony czynnej na bierną. She was typing the letters all morning 2.

Leave a Comment