Zamaluj Działania Których Wyniki Są Dodatnie

Zamaluj Działania Których Wyniki Są Dodatnie. W każdym odejmowaniu podkreśl większą liczbę. Podkreśl większą z nich i zapisz, o ile się różnią.

działania których wyniki są dodatnie Pokoloruj na pomarańczowo ujemne from brainly.pl

Pętlą działania, których wynik jest dodatni, a niebieską działania,. Działania których wyniki są dodatnie pokoloruj na pomarańczowo ujemne na zielono a pozostałe na żółto w każdym wierszu i w każdej kolumnie każde działanie powinno. Liczby dodatnie i ujemne które z podpisanych na osi liczb są dodatnie?

Zaloguj Się Zarejestruj Się Opublikowano 14.05.2018 Na Ten Temat Matematyka From Guest Zamaluj Na Żółto Działania, Których Wynik Jest Dodatni, A Na Niebiesko Działania, Których.

Jezu to co teraz jest prawidłowe bo jestem już głupi 12 cze. Podkreśl większą z nich i zapisz, o ile się różnią. Działania których wyniki są dodatnie pokoloruj na pomarańczowo ujemne na zielono a pozostałe na żółto w każdym wierszu i w każdej kolumnie każde działanie powinno.

Oblicz Zamaluj Jednakowym Kolorem Pola Na Których Otrzymasz Równe Wyniki.

W każdym odejmowaniu podkreśl większą liczbę. Liczby dodatnie i ujemne które z podpisanych na osi liczb są dodatnie? Pętlą działania, których wynik jest dodatni, a niebieską działania,.

Zamaluj Na Żółto Działania, Których Wynik Jest Dodatni, A Na Niebiesko Działania, Których Wynik Jest Ujemny.

Leave a Comment