Za Te Jabłka Zapłacono 5 Złotych

Za Te Jabłka Zapłacono 5 Złotych. Za oba zapłacono 45 zł,. X cena tańszego podręcznika, wtedy x 25 x x 0,25x 1,25x cena droższego podręcznika.

Za 5 kg truskawek i 1 kg poziomek zapłacono 40,50 zł. Poziomki były 4 from brainly.pl

Za dwa różne podręczniki zapłacono 45 zł. X cena tańszego podręcznika, wtedy x 25 x x 0,25x 1,25x cena droższego podręcznika. Za oba zapłacono 45 zł,.

Za Dwa Różne Podręczniki Zapłacono 45 Zł.

X cena tańszego podręcznika, wtedy x 25 x x 0,25x 1,25x cena droższego podręcznika. Za oba zapłacono 45 zł,.

Leave a Comment