Wyznacz Przedziały Monotoniczności Oraz Ekstrema Funkcji F

Wyznacz Przedziały Monotoniczności Oraz Ekstrema Funkcji F. Proszę o podanie tylko kroków, z liczeniem pomęczę się sa. Jeśli funkcja rośnie w dwóch to nie oznacza, że rośnie w sumie tych przedziałów.

(PP) Wyznacz maksymalne przedziały monotoniczności funkcji f.(2) YouTube from www.youtube.com

Tylkojedynka » 22 lut 2015, 13:03 bilstik pisze: Uzasadnij ,że funkcja f nie ma ekstremum. Ponieważ pochodna jest dodatnia na przedziałach i oraz ujemna na przedziale , funkcja jest na tych.

Jeśli Funkcja Rośnie W Dwóch To Nie Oznacza, Że Rośnie W Sumie Tych Przedziałów.

Wyznacz przedziały monotoniczności i ekstrema funkcji cz.5zapraszam do obejrzenia kolejnych części. Mam wyznaczyć przedziały monotoniczności i ekstrema lokalne poniższej funkcji. Liczymy pochodną i przyrównujemy ją do 0:

Tylkojedynka » 22 Lut 2015, 13:03 Bilstik Pisze:

Bardzo proszę o pomoc w zadaniu, już nie wiem jak mam to robić wyznacz przedziały monotoniczności oraz. Ponieważ pochodna jest dodatnia na przedziałach i oraz ujemna na przedziale , funkcja jest na tych. Sprawdzamy kiedy zeruje się mianownik:

Wyznacz Przedziały Monotoniczności Oraz Ekstrema Funkcji F.

Uzasadnij ,że funkcja f nie ma ekstremum. Wyznacz przedziały monotoniczności i ekstrema funkcji: Matura z matematyki egzamin ósmoklasisty forum zadankowe liczby i wyrażenia algebraiczne logika, zbiory, przedziały wartość bezwzględna funkcja i jej własności funkcja liniowa funkcja.

Proszę O Pomoc W Rozwiązaniu Zadania:

Proszę o podanie tylko kroków, z liczeniem pomęczę się sa.

Leave a Comment