Uzupełnij Zdania Używając Have Got W Odpowiedniej Formie

Uzupełnij Zdania Używając Have Got W Odpowiedniej Formie. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ uzupełnij zdania używając have to w odpowiedniej formie oraz czasowników z ramki plz o pomoc!!! Proszę pamiętać, iż have got używamy tylko w czasie present simple i nie można go używać w innych czasach.

DAM NAJ uzupełnij zdania używając have got w odpowiedniej formie from brainly.pl

Proszę pamiętać, iż have got używamy tylko w czasie present simple i nie można go używać w innych czasach. I had a bad cold last week. Ułóż zdania z podanych wyrazów używając czasowników w odpowiedniej formie.

Popraw Je Zgodnie Z Prawdą.

Haven't 2.has got 3.have got 4.has the teacher got 5.have you got 6.has she got;) chyba jest dobrze;) Dam naj uzupełnij zdania czasownikami z nawiasow w odpowiedniej formie. Ułóż zdania z podanych wyrazów używając czasowników w odpowiedniej formie.

Napisz Zdania Z Has / Have.

Uzupełnij zdania, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie. Napisz zdania, używając podanych wyrazów oraz odpowiedniej formy czasowników. Ułóż zdania z podanych elementów.

Przykładowo, W Past Simple Byłoby:

Uzupełnij zdania, używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie. I had a bad cold last week. Napisz zdania z czasownikiem have got.

Kliknij Tutaj, 👆 Aby Dostać Odpowiedź Na Pytanie ️ Uzupełnij Zdania Używając Have To W Odpowiedniej Formie Oraz Czasowników Z Ramki Plz O Pomoc!!!

Proszę pamiętać, iż have got używamy tylko w czasie present simple i nie można go używać w innych czasach.

Leave a Comment