Przyjrzyj Się Rysunkowi Do Parkometru Można Wrzucać Monety Jednozłotowe

Przyjrzyj Się Rysunkowi Do Parkometru Można Wrzucać Monety Jednozłotowe. Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i rozwiązanie:

Pomocyyyyyyy nie wiem jak to zrobic b) Ile kilometrów przejechałby from brainly.pl

Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe. Ile razem monet było w parkometrze? Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe.

Ile Razem Monet Było W Parkometrze ?

Ten po lewej ma chmurke a w. Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe.

Przyjrzyj Się Rysunkowi Do Parkometru Można Wrzucać Monety Jednozłotowe I Dwuzłotowe Ile Razem Monet Było W Parkometrze?

Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe. Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe. Przyjrzyj się rysunkowi do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe ile razem monet było w parkometrze?

Ile Razem Monet Było W Parkometrze?

Przyjrzyj się rysunkowi do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe ile razem monet było w parkometrze? Suma 2 monet jest równa 7 nie. Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe.

Ile Razem Monet Było W Parkometrze ?

Zobacz, w tym parkometrze jest dokładnie trzy razy więcej. Na tym rysunki rozmawiają dwaj policjanci. Znacie jakieś strony gdzie można zdjęcia wrzucać?

Przyjrzyj Się Rysunkowi Do Parkometru Można Wrzucać Monety Jednozłotowe I Dwuzłotowe Ile Monet Było W Parkometrze?

Na rysku są 2 policjanci i jeden mówi : Do parkometru można wrzucać monety jednozłotowe i dwuzłotowe.ile razem monet było w parkometrze? Na obrazku stoi dwóch gości i jeden mówi.

Leave a Comment