Portret Stanisława Augusta Poniatowskiego W Stroju Koronacyjnym

Portret Stanisława Augusta Poniatowskiego W Stroju Koronacyjnym. Portret stanislawa augusta poniatowskiego w stroju koronacyjnym poster by marcello bacciarelli. Replika* ze zbiorów branickich, przekazana państwu za.

AUKCJE DOM AUKCYJNY POLSWISS ART from www.polswissart.pl

Christophe joseph werner, portret stanisława augusta poniatowskiego w stroju koronacyjnym, detal | 1764, muzeum narodowe w warszawie. Powstał około 1768 roku w pracowni nadwornego malarza. Portret stanislawa augusta poniatowskiego w stroju koronacyjnym poster by marcello bacciarelli.

Portret Stanisława Augusta Poniatowskiego W Stroju Koronacyjnym Namalowany Został Przez Pochodzącego Z Italii I Wykształconego W Rzymie Marcello.7 Days Agoportret Stanisława.

Replika* ze zbiorów branickich, przekazana państwu za. Po elekcji, która miała miejsce 7. Obraz olejny na płótnie o wymiarach 255 cm w pionie i 158 cm w poziomie.portret stanisława augusta.

Portret Stanisława Augusta Poniatowskiego W Stroju Koronacyjnym Namalowany Został Przez Pochodzącego Z Italii I Wykształconego W Rzymie Marcello Bacciarellego.

Christophe joseph werner, portret stanisława augusta poniatowskiego w stroju koronacyjnym, detal | 1764, muzeum narodowe w warszawie. Portret stanislawa augusta poniatowskiego w stroju koronacyjnym poster by marcello bacciarelli. Pierwotny portret poniatowskiego w stroju.

Na Zamku W Gołuchowie, Oddziale Muzeum Narodowego W Poznaniu, Znajduje Się Późniejsza Wersja Portretu Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Obraz marcella bacciarelliego w kolekcji zamku królewskiego w warszawie / z wikipedii, wolnej encyklopedii. Marcello bacciarelli, portret stanisława augusta w stroju koronacyjnym, 1764, zamek królewski w warszawie, licencja pd, wikimedia commons. Obraz należał do kolekcji izabeli z.

Powstał Około 1768 Roku W Pracowni Nadwornego Malarza.

Olej na płótnie, 278 x 158 cm.

Leave a Comment