Podaj Przykład Pokarmu Bogatego W Jod

Podaj Przykład Pokarmu Bogatego W Jod. 1 jod jest niezbędny do syntezy hormonów tarczycy a) podkreśl nazwę tego hormonu do którego wytwarzanie jest niezbędny jod parahormon, tyroksyna, adrenalina, kortyzol b) podaj przykład. W poleceniu jest, aby wykreślić nadmiarze lub niedoborze i zostawić prawidłowe stwierdzenie.

jod jest niezbędny do syntezy hormonów tarczycy a) podkreśl nazwę tego from brainly.pl

W poleceniu jest, aby wykreślić nadmiarze lub niedoborze i zostawić prawidłowe stwierdzenie. Jednak w diecie może pojawić się wiele innych produktów bogatych w ten pierwiastek. Monika 26 stycznia 2017 @aleksander pióro cześć, w nadmiarze masz zostawić , jest to.

W Poleceniu Jest, Aby Wykreślić Nadmiarze Lub Niedoborze I Zostawić Prawidłowe Stwierdzenie.

Niektóre kraje wprowadziły także jodowanie pasz, ponieważ ilość jodu w paszy przekłada się na jego. Monika 26 stycznia 2017 @aleksander pióro cześć, w nadmiarze masz zostawić , jest to. Jednak w diecie może pojawić się wiele innych produktów bogatych w ten pierwiastek.

1 Jod Jest Niezbędny Do Syntezy Hormonów Tarczycy A) Podkreśl Nazwę Tego Hormonu Do Którego Wytwarzanie Jest Niezbędny Jod Parahormon, Tyroksyna, Adrenalina, Kortyzol B) Podaj Przykład.

Leave a Comment