Ania Była Wczoraj Przez X Godzin W Szkole A 1/5

Ania Była Wczoraj Przez X Godzin W Szkole A 1/5. Jak dł… natychmiastowa odpowiedź na twoje pytanie. Jak długo ania rozwiązywała zadania?

Ania była wczoraj przez x godzin w szkole a 20 pozostałej części dobyAnia była wczoraj przez x godzin w szkole a 20 pozostałej części doby
Ania była wczoraj przez x godzin w szkole a 20 pozostałej części doby from brainly.pl

Abra0305 22.5.2010 (18:37) ania była wczoraj przez x godzin w szkole , a 20% pozostałej części doby przedmiot: Ania byla wczoraj przez x godzin w szkole,a 20% pozostalej czesci doby poswiecila na odrabianie lekcji. Jak dlugo ania odrabiala lekcje ?

Z Obliczeniami Pliisss Wazne Z Gory Dzieki.

Jak dlugo ania odrabiala lekcje ? Ania była wczoraj przez x godzin w szkole , a 20 pozostałej części doby poświęciła na odrabianie lekcji jak długo ania odrabiała lekcje rozwiązanie: Jak dł… natychmiastowa odpowiedź na twoje pytanie.

24H Tyle Ma Doba X.

Abra0305 22.5.2010 (18:37) ania była wczoraj przez x godzin w szkole , a 20% pozostałej części doby przedmiot: Jak długo ania rozwiązywała zadania? Jak długo ania odrabiała lekcje ?.

Ania Była Wczoraj Przez X Godzin W Szkole,A 20% Pozostałej Części Doby Poświęciła Na Odrabianie Lekcji.

Ania była wczoraj przez x godzin w szkole,a 20% pozostałej części doby poświęciła na odrabianie lekcji. Ania byla wczoraj przez x godzin w szkole,a 20% pozostalej czesci doby poswiecila na odrabianie lekcji. Ania była wczoraj przez x godzin w szkole, a przez pozostałej części doby poświęciła na rozwiązywanie zadań domowych.

Wskaż Wyrażenie Opisujące, Ile Godzin Ala Uczyła Się.

Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Ala spędziła w szkole x godzin, a 20% pozostałej części doby poświęciła na naukę matematyki w domu.

Leave a Comment